6 grudnia 2019r. odbyły się szkolne Mikołajki zorganizowane przez Klub Wolontariusza i Samorząd Uczniowski. Przygotowano barwną tablicę z świątecznymi symbolami.
Odbył się pokaz energetycznego tańca na holu głównym szkoły w wykonaniu wolontariuszek i mikołajkowy quiz wiedzy w świetlicy szkolnej dla uczniów klas 1-3, wzbogacony prezentami ufundowanymi przez Polski Związek Piłki Nożnej.
Tego dnia zapłonęły lampki na szkolnej choince, a klimat ocieplały świąteczne piosenki.