W marcu klasa 5 na dodatkowych zajęciach orientacji zawodowej przygotowywała tosty w wyposażonej sali gastronomicznej w ramach projektu „Laboratoria przyszłości”.
Upodobania uczniów były bardzo różne. Jedni robili tosty z serem, szynką pieczarką lub ogórkiem, drudzy z masłem szynką i ketchupem.
Uczniowie na zajęciach najpierw zapoznali się z instrukcją sprzętu, a następnie samodzielnie przygotowywali tosty. Uśmiech na twarzy pokazuje, że było smacznie i wesoło.