14 lutego 2024 r. uczniowie klasy 2b obchodzili Walentynki. Od pierwszych chwil uczniom towarzyszył pogodny i radosny nastrój. Dyskutowali na temat historii obchodzonego zwyczaju oraz tego, w jaki sposób można komuś sprawić radość, okazać swoją miłość i wdzięczność. Efektem rozmów było wykonanie pięknych walentynek będących podarunkiem dla bliskich osób.
Podczas pracy grupowej z małych, indywidualnych serduszek powstały również dwa wielkie serca, które zdobią salę lekcyjną.
Zajęcia były świetną okazją do integracji zespołu oraz przypomnienia sobie, jak ważnymi wartościami są przyjaźń i miłość. Kulminacyjnym punktem zabawy walentynkowej była czekoladowa fontanna, w której zanurzały się pyszne, świeże owoce. Słodka degustacja nie miała końca.