Szkoła to nie tylko nauka. To również nauka połączona z doskonałą zabawą. Mogli się o tym przekonać uczniowie klasy 3d, którzy pod opieką p. Doroty Laskowskiej udali się do Multikina na seans "Rodzinka rządzi 2".
Bohaterowie filmu przypomnieli dzieciom, jak ważna jest w życiu rodzina oraz dobre relacje rówieśnicze. Pomimo trudności, na jakie czasem napotykamy w życiu, to właśnie bliscy wspierają nas i motywują do działania. Ich pomoc jest niezwykle cenna także w życiu szkolnym. I choć wiemy o tym doskonale, na co dzień zapominamy.
Wyjście do kina było doskonałą formą integracji grupy, jak również dostarczyło dzieciom wielu pozytywnych wrażeń. Emocje związane z filmem towarzyszyły nam jeszcze w drodze powrotnej.